Фестиваль Carpathian Alliance Metal Festival open air 2014

 
Добавлено: 2014-07-04 15:20:39 Новости Развлечения
25-27 липня 2013 Global Promotion представляє фестиваль важкої музики Carpathian Alliance Metal Festival open air на горі Високий Верх поблизу Славського.
 

Триденний фестиваль важкої музики Carpathian Alliance Metal Festival open air 2014 відбудеться на одному із гірськолижних курортів біля Славська. 

Ідея організації та проведення потужного фестивалю екстремальної музики на схилах Карпат зародилася вже досить давно, однак лише в 2011 році вдалося провести ряд заходів і переговорів для її втілення в життя. Стилістично проект охоплює напрямки FOLK / PAGAN / VIKING / BLACK METAL і відбувається не в долині або лісі, а безпосередньо на одній з найдивовижніших вершин українських Карпат - горі Високий Верх, на висоті більше ніж 1000м. над рівнем моря, серед сивого пралісу, мли і важких хмар. 
Міжнародний фестиваль CARPATHIAN ALLIANCE METAL FESTIVAL розташований на території туристичного комплексу "Захар Беркут" у селі Волосянка (що біля селища Славське), де функціонує найдовша в Карпатах крісельно-канатна дорога довжиною 2800м., Численні гірськолижні траси і комфортабельні готелі та садиби на будь-який смак і гаманець. Саме завдяки цій канатній дорозі відвідувачі нашого фестивалю зможуть потрапити на вершину Високого Верху, де на великій сцені відбуватимуться шоу багатьох цікавих і потужних груп європейської важкої сцени, представників країн карпатського регіону, гостей з інших куточків світу. 

Дивіться також: Фестиваль Західний Вітер 2014 у Львові

Ви сповна зможете насолодитися кристально чистим гірським повітрям і джерелами, піти від суєти міст і буднів, поринути у світ музики і гір, де править балом Вічність ... 

Компанія Global Promotion хотіла б висловити подяку братнім народам Польщі та Литви за підтримку і солідарність з Українським народом, які в числі перших на державному рівні підтримали прагнення українців на шляху до європейської інтеграції та повалення диктатури в Україні, а также першими прийняли постраждалих людей від дій силових структур на лікування в своїх країнах. У подяку комания GP запрошує громадян Литви та Польщі відвідати фестиваль CAMF 2014 без плати за квиток! Для людей, які пред'явили документи про громадянство Польщі та Литви, вхід на CAMF 2014 безоплатного! Тим, хто вже придбав квитки ми подаруємо фестивальні футболки. 
Ми хочемо висловити нашу підтримку друзям з Росії, які виявилися дескредітіровани своїм урядом. Хочемо ще раз нагадати, що в Україні як і раніше ставляться по-дружньому і з великою повагою до громадян Росії, які не підтримують анексію Криму Російською Федерацією. З 20.03 по 20.06 всім громадянам РФ, згаданим вище і бажаючим відвідати фестиваль CAMF 2014, ціна на квиток буде знижена до 400 грн.

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты